Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Samochód zastępczy od serwisu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Samochód zastępczy od serwisu.

    Zatarł się mechanizm?

  • #2
    Samochód zastępczy od serwisu.

    Jeśli auto zostaje w serwisie na naprawę gwarancyjną - mechaniczną, dłużej niż 1 dzień to należy się czy nie? Kiedy w ogóle się należy i czy w ogóle?

    Komentarz


    • #3
      GrzesWroc, jak przyjedziesz lawetą to masz auto zastępcze

      btw
      no chyba że masz zajebiste układy w ASO wtedy od ręki dostaniesz
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        W ASO GANINEX w KAtowicach przy naprawie gwarancyjnej dostałem samochód na 24 godzinybez proszenia, sami zaproponowali (samochód zalany do pełna, wymytych). Generalnie polecam to ASO bo na tle innychy ASO i to nie tylko Skody widać ze zależy im na kliencie, wiadomo zadowolony klient wróci.

        Komentarz


        • #5
          W ASO Marszałek Częstochowa po awarii przegubu na terenie serwisu dostałem praktycznie nowe auto zastępcze na 4 dni. Bezpłatne użyczenie zastępczego zostało zaproponowane bez żadnej mojej sugestii.

          Myślę, że bardzo dużo zależy od serwisu i kierownictwa salonu.
          Moja FLka:

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

          Komentarz


          • #6
            Xcracer...no cóż, widocznie traktują klientów wybiórczo...ja miałem u nich instalowany alarm 4 maja i na pytanie o samochód zastępczy otrzymałem następujące wytyczne: jeśli akurat będzie, bo może ktoś inny go już użytkować, to mi go wypożyczą,ale za 60 zł+ koszty paliwa po mojej stronie...skorzystałem z autobusu. :?

            Komentarz


            • #7
              Esperynek, ale z tego co piszesz poszedłeś do nich sobie zamontować alarm. Tak więc nie myl tego z naprawą gwarancyjną, gdzie masz sytuację taką, że kupiłeś auto, coś się zepsuło nie z twojej winy i jesteś bez auta.
              Ty poszedłeś sobie doposażyć auto to dziwne żeby ktoś sam z siebie proponował ci zastępcze.

              Komentarz


              • #8
                Ale niemniej jednak jest to usługa wykonywana przez serwis i nie trwa to 15 min,żeby można było poczekać...

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Esperynek
                  Ale niemniej jednak jest to usługa wykonywana przez serwis i nie trwa to 15 min,żeby można było poczekać...
                  Karnet do burdelu też Ci mieli dać?

                  Świat oszalał :roll:

                  Komentarz


                  • #10
                    Usluga specjalna, to mozna tez specjalnie wynajac auto na godziny w serwisie.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Mnie przy naprawie gwarancyjnej udostępnili samochód na cały dzień..... za 54,30PLN brutto...
                      "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X